Hopp til innhold
fn.no / UNESCO-skoler / Medlemsskoler

Medlemsskoler

ASPnet er et globalt nettverkt med 26 medlemsskoler i Norge og over 9000 medlemsskoler på verdensbasis. Nedenfor finner du en oversikt over alle de norske skolene samt hvem som er kontaktperson ved hver skole.

Bli UNESCO-skole

Ønsker du å melde inn din skole i nettverket? Ta kontakt med koordinator Marianne Mathisen.

Tlf: 22868419

E-post: marianne.mathisen@fn.no

Aronsløkka skole

Roligheten 3, 3029 Drammen

Tlf: 32 04 93 60

Kontaktperson: Marcus Sander Kathrud

Marcus.Sander.Kathrud@drmk.no

Brandengen skole

Iver Holtersgate 48, 3041 Drammen

Tlf: 32 04 95 30

Kontaktperson: Gro Tveten

Gro.tveten@drmk.no

Briskeby skole og kompetansesenter

Ringeriksveien 77, 3402 Lier

Tlf: 32 22 65 00

Kontaktperson: Turi Enge

turi.enge@hlsbriskeby.no

Børstad ungdomsskole

Børstadallèen 22, 2318 Hamar

Tlf: 62 56 30 10

Kontaktperson: Nelly Bligoud

Nelly.Marie.Solange.Bligoud@hamar.kommune.no

Charlottenlund VGS

Postboks 8374 Jakobsli, 7458 Trondheim

Tlf: 73 19 21 11

Kontaktperson: Anne Sophie Hundstad

anne.sophie.hunstad@stfk.no

Den norske skole Costa Blanca

Riu Guadiana 14, Urb. El Oasis

03580 Alfaz del Pi

SPANIA

Kontaktperson: Anne Birgitte Johnson

annebjohnson@costablancaskole.com

Fjell skole

Lauritz Hervigsvei 20, 3035 Drammen

Tlf: 32 04 96 40

Kontaktperson: Heidi Beate Groseth Andeby Solvang

heidi.solvang@drmk.no

Gamlebyen skole

Egedes gt. 3, 0192 Oslo

Tlf: 23 47 24 50

Kontaktperson: Elisabeth Jensen

Elisabeth.NaesetJensen@ude.oslo.kommune.no

Hammerfest VGS

9615 Hammerfest

Tlf: 78 96 52 00 / 79 69 52 01

Kontaktperson: Tom Vidar Moen Olsen

Tom.Vidar.Moen.Olsen@ffk.no

Kongsberg VGS

Postboks 424, 3604 Kongsberg

Tlf: 32 86 76 00

Kontaktperson: Gunn Beate Bjørnsen Kaasa

Gunn-beate.kaasa@bfk.no

Lillestrøm VGS

Postboks 333, 2001 Lillestrøm

Tlf: 63 89 06 00

Kontaktperson: Anna Kristina Lejdelin

Anna.Kristina.Lejdelin@lillestrom.vgs.no

Lindeberg skole

Lindebergveien 33, 1069 Oslo

Tlf: 23 46 52 00

Kontaktperson: Per Øyvind Hammerstad

Peroivind.hammerstad@ude.oslokommune.no

Nadderud VGS

Postboks 113, 1319 Bekkestua

Tlf: 67 10 87 70

Kontaktperson: Bjørn Ole Lossius

Bjørn.ole.h.lossius@nadderud.vgs.no

Nannestad VGS

Postboks 134, 2031 Nannestad

Tlf: 63 99 66 00

Kontaktperson: Margrethe Hammer Mobæk

Margrethe.Hammer.Mobak@nannestad.vgs.no

Ranvik ungdomsskole

Haukeveien 11, 3212 Sandefjord

Tlf: 33417600

Kontaktperson:

Ringsaker VGS

Postboks 147, 2381 BRUMUNDDAL

Tlf: 62 35 58 00

Kontaktperson: Kari Finsveen Botten

kari.finsveen@hedmark.org

Risøyhamn skole

8484 Risøyhamn

Tlf: 76 11 54 00

Kontaktperson: Margrethe Dahl

mar.dahl@hotmail.com

Røyken VGS

Jon Leiras vei 30, 3440 Røyken

Tlf: 31 29 22 10

Kontaktperson: Christian Rollefsen Hegna

christian.hegna@bfk.no

Saltdal VGS

Fredheimvegen 15, 8250 Rognan

Tlf: 75 65 23 00

Kontaktperson: Anita Johansen

anijoh@vgs.nfk.no

Sinnes skule

4443 Tjørholm

Tlf: 38 37 93 90

Åse Berit Fidjeland

aase-berit@sirdal.kommune.no

Sola ungdomsskole

Postboks 172, 4097 Sola

Tlf: 51 71 52 22

Kontaktperson: Merete Korsberg

merete.kosberg@sola.kommune.no

Steinerskolen i Vestfold

Furumoveien 2, 3142 Vestskogen

Tlf: 33 35 22 00

Kontaktperson: David Foster-Pilkington

David.Foster.Pilkington@steinerskolen.no

Sørumsand VGS

Postboks 73, 1921 Sørumsand

Tlf: 63 86 76 00

Kontaktperson: Mads Thorstensen

Mads.Thorstensen@sorumsand.vgs.no

Tingvoll VGS

6630 Tingvoll

Tlf: 71 53 17 68

Kontaktperson: Karl Egil Brunstad

Karl.Egil.Brunstad@mrfylke.no

Trondheim katedralskole

Munkegata 8, 7013 Trondheim

Tlf: 72 81 13 20

Kontaktperson: Jens Sindre Høseggen

Jens.sindre.hoseggen@stfk.no

Vennesla VGS

Postboks 517 Lundsiden, 4605 Kristiansand

Tlf: 38 15 24 00

Vågsbygd VGS

Postboks 517 lund

4605 Kristiansand 

Tlf: 38 00 08 00

Kontaktperson: Ingrid Næser

inna1@vaf.no

Ås VGS

Postboks 10, 1431 Ås

Tlf: 64 97 57 00

Kontaktperson: Elisabeth Abrahamsen

elisabeth.abrahamsen@aas.vgs.no