Nå har vi slått sammen FN.no og Globalis til ett nettsted.

Fra nå av finner du det beste av innholdet fra Globalis og FN.no her

Bistand mottatt
Søylediagram
Tabell
Land 2014 (US Dollar)
Afghanistan 4823290000
Vietnam 4217860000
Syria 4198010000
Pakistan 3611900000
Etiopia 3585110000
Egypt 3532170000
Tyrkia 3441780000
India 2983560000
Jordan 2699070000
Kenya 2665120000
Tanzania 2647980000
Palestina 2486510000
Nigeria 2476180000
Bangladesh 2417990000
Kongo, Den demokratiske republikk 2398200000
Marokko 2247030000
Mosambik 2103440000
Sør-Sudan 1964190000
Uganda 1632930000
Ukraina 1403680000
Myanmar (Burma) 1380080000
Irak 1369830000
Mali 1233550000
Colombia 1221310000
Jemen 1164220000
Ghana 1126430000
Burkina Faso 1119910000
Somalia 1109380000
Senegal 1106880000
Haiti 1083500000
Sør-Afrika 1070440000
Rwanda 1033960000
Zambia 994550000
Malawi 930190000
Elfenbenskysten 922470000
Tunisia 921280000
Niger 917840000
Brasil 911560000
Sierra Leone 910560000
Nepal 880070000
Sudan 871860000
Kamerun 852290000
Libanon 819620000
Mexico 806700000
Kambodsja 799370000
Zimbabwe 757850000
Liberia 744330000
Filippinene 675730000
Bolivia 671840000
Bosnia-Hercegovina 631960000
Kirgisistan 624090000
Den sentralafrikanske republikk 610360000
Honduras 603890000
Benin 600450000
Madagaskar 583140000
Papua Ny-Guinea 577330000
Georgia 562790000
Guinea 560990000
Moldova 517400000
Burundi 501750000
Sri Lanka 488190000
Laos 472390000
Nicaragua 430360000
Tsjad 388340000
Serbia 371050000
Tadsjikistan 356290000
Thailand 351160000
Peru 324830000
Usbekistan 324390000
Mongolia 314630000
Albania 280050000
Guatemala 276990000
Armenia 265340000
Cuba 261690000
Mauritania 257140000
Øst-Timor 247010000
Chile 240560000
Angola 231280000
Kapp Verde 230020000
Namibia 226620000
Aserbajdsjan 215180000
Makedonia 210770000
Libya 210300000
Togo 208130000
Salomonøyene 198510000
Den dominikanske republikk 166980000
Djibouti 162590000
Ecuador 160380000
Guyana 159290000
Algerie 157670000
Nord-Korea 153440000
Bhutan 129770000
Hviterussland (Belarus) 119630000
Mikronesia 116120000
Gabon 111370000
Guinea-Bissau 108770000
Kongo 105670000
Lesotho 103610000
Montenegro 101900000
Gambia 99680000
Botswana 99640000
Vanuatu 98390000
El Salvador 97950000
Samoa 92740000
Jamaica 92290000
Fiji 91980000
Uruguay 88710000
Kasakhstan 88430000
Swaziland 85860000
Eritrea 83320000
Iran 80530000
Tonga 79900000
Kiribati 79110000
Komorene 73970000
Paraguay 60180000
Marshalløyene 55760000
Costa Rica 53520000
Argentina 49190000
Mauritius 48930000
Venezuela 40630000
Grenada 39300000
São Tomé og Príncipe 38580000
Belize 36020000
Tuvalu 34390000
Turkmenistan 34240000
Maldivene 24780000
Palau 23410000
Nauru 21990000
Saint Lucia 18130000
Dominica 15600000
Surinam 12620000
Malaysia 11920000
Seychellene 9700000
Saint Vincent og Grenadinene 9220000
Antigua og Barbuda 2080000
Ekvatorial-Guinea 570000
Panama -196440000
Indonesia -388220000
Kina -959960000

[[ modalTitle ]]

Kart